Powiadamianie klientów o zaległych płatnościach

Przygotowaliśmy narzędzie do mailowego powiadamiania kontrahentów o zaległych płatnościach.  Nasze narzędzie współpracuje z systemami Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.

Po uruchomieniu nasze narzędzie oczekuje 10 sekund na akcję, jeśli w tym czasie nie klikniemy przycisku STOP  nastąpi rozesłanie wiadomości do kontrahentów. Po automatycznym rozesłaniu wiadomości następuje zamknięcie programu.

Konfiguracja bazyKonfiguracja bazy

Numer licencji dostaniecie po zakupie programu. Program w trybie demonstracyjnym wysyła przypomnienia do trzech dłużników.

Okno główne Okno główne programu.

Adresy kontrahentów są pobierane z karty towarowej. Przycisk „Załaduj dokumenty” służy do podglądu dokumentów z nierozliczonymi płatnościami.

konfiguracja pocztyUstawienia poczty.

W konfiguracji poczty podajemy dane serwera SMTP. Zaznaczenie  pola „Wyślij wszystkie wiadomości na:” będzie skutkowało wysyłaniem powiadomień na podany adres, zamiast do kontrahentów (funkcja przydatna w celach testowych). Pole „Odrocz o (dni)” określa po jakim czasie od upłynięcia terminu spłaty dokumentu będą wysyłane powiadomienia. Pole „Awaryjny mail” to adres na który będą wysyłane powiadomienia jeśli nie podano go na karcie kontrahenta. Na adres w polu „Mail DW” będą wysyłane duplikaty powiadomień. Stopkę wiadomości podajemy w postaci kodu HTML.

mailPowiadomienie o zaległej płatności

Cena za licencję wynosi 99 zł netto, licencja jest przywiązana do numeru NIP firmy.

Pobierz wersję demo programu

Inne wpisy